Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Степаненко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Степаненко В.В. 
Економічна ефективність виробництва м'яса в сільськогосподарських підприємствах та формування його ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.В. Степаненко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Розвинуто теоретичні засади економічної ефективності виробництва м'яса та формування ринку, обгрунтовано перспективні напрями розвитку даного виробництва у сільськогосподарских підприємствах на базі його інтенсифікації. Висвітлено напрями розвитку економіки у контексті трансформації форм власності, економічної доцільності концентрації виробництва та орієнтації споживача на окремі види м'яса з урахуванням попиту. Запропоновано створення механізму формування витрат виробництва м'яса на підставі модифікації закону вартості до закону цін у взаємозв'язку з державними підтримками, інвестуванням, інфляцією, рівнем зайнятості, формами власності, формуванням ресурсів, нормативними витратами у реформованих аграрних структурах. Визначено систему показників економічної ефективності виробництва м'яса на основі їх зіставлення з нормативними показниками, застосування якої дає змогу виявити новітні тенденції розвитку м'ясних галузей і ринку м'яса. Проаналізовано сучасний стан виробництва м'яса у господарствах різних форм власності та виявлено чинники, які її зумовили. Здійснено оцінку формування виробничих витрат у взаємозв'язку з використанням ресурсів і нормативних витрат. Удосконалено механізм функціонування ринку м'яса з урахуванням залежності його розвитку від кон'юнктури, діючих форм торгівлі м'ясом та економічних відносин між агентами ринку. Розроблено рекомендації щодо підвищення економічної ефективності виробництва м'яса в сільськогосподарських підприємствах Київщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-07 + У9(4УКР-4КИЇ)325.250-07 +
Шифр НБУВ: РА333590

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Степаненко В.В. 
Північне Причорномор'я у системі зовнішньоторгівельних зв'язків Російської імперії (90-і рр. ХІХ ст. - 1914 р.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Степаненко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження історії розвитку зовнішньої торгівлі через порти Північного Причорномор'я у 1890 - 1914 рр. На підставі вивчення наукових здобутків вітчизняних учених, а також нових фактів, статистичних і аналітичних матеріалів із використанням сучасних методів і методології історичної науки здійснено всебічний аналіз об'єкта дослідження, визначено місце та роль регіону в системі всеросійського ринку та показано вплив урядової політики на його становлення. Вперше проаналізовано розвиток хлібної торгівлі в регіональному аспекті. З'ясовано причини виникнення позитивних і негативних тенденцій у зовнішній торгівлі у південном у регіоні. Виявлено, що саме в даний період порти Одеси, Миколаєва, Херсона, Свердловська органічно й інтенсивно ставали учасниками світового ринку. Встановлено, що морська торгівля розвивалася насамперед з Німеччиною, Францією, Голландією, Англією, Італією та деякими іншими країнами. Виявлено, що головним предметом експорту кінця XIX - початку XX ст. залишалися зернопродукти, що обумовлено перетворення південної України у район капіталістичного землеробства. Показно важливу роль іноземного капіталу (німецького, англійського, французького) у розвитку регіональної торгівлі на початку XX ст., наявність якого сприяла збільшенню обсягів експорту сільськогосподарської продукції та сировини, що актуально і в сучасний період. Детально досліджено роль українських бірж у проведенні торгових операцій. Зроблено висновок, що інкорпорація України до світового ринку призвела до різкого збільшення кількості бірж на межі XIX - XX ст. у регіоні (зокрема, в Миколаєві, Єлисаветграді, Херсоні).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР7)52-6 + Т3(2)52-6 +
Шифр НБУВ: РА347999

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Степаненко В.В. 
Регуляція функціонального стану моноцитів лізосомальними ферментами нейтрофілів при розвитку стрес-синдрому: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / В.В. Степаненко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Встановлено існування функціонального зв'язку активності лізосомального апарату нейтрофілів переферичної крові та функціонального стану моноцитів на рівні цілісного організму під час формування стрес-синдрому. На підставі отраманих експериментальних даних доведено, що за умов розвитку стрес-синдрому лізосомальні ферменти нейтрофілів приймають участь у гуморальній регуляції функції моноцитів. Встановлено, що лізосомальні ферменти під час формування стрес-синдрому підсилюють фагоцитарну активність моноцитів, підвищують показники інтегрального НСТ-тесту, впливають на метаболізм РНК, а також визначають активність детоксированної систем неспецифічних естераз на пероксидазну активність моноцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*730*112.4*669.343.25
Шифр НБУВ: РА319206 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського